درباره شرکت

شرکت مهندسین مشاور ایده پردازان فردای کیش که خود زیر مجموعه گروه توسعه تدبیر برتر میباشد به منظور هم افزایی و افزایش سرمایه و توان گروه از سال ۹۳ تأسیس گردیده است.ما ( گروه توسعه تدبیر برتر ) یک گروه اجرایی در زمینه سرمایه گذاری، مشاوره مهندسی، خدماتی و درآینده صنعتی هستیم. فعالیت ما به طور مستمر درحال تحول است. ما همیشه به دنبال راههای جدید بکارگیری منابع انسانی، مالی و تکنولوژی به منظور ایجاد شرایط زندگی بهتر برای خود و دیگران هستیم. هدف ما افزایش ارزش گروه نزد مشتریان، کارکنان و سهام داران است که این امر از طریق عرضه خدمات ارزنده به بازار کار داخلی و خارجی انجام می گیرد. برای رسیدن به این امر هریک از فعالیت های ما باید در وقت و کیفیت برتر باشد ما و شما وقتی احساس موفقیت می کنیم که قادر باشیم در مقایسه با دیگر فعالان برای کارفرماها کارهای برتر ارائه و سودآوری بیشتر و پایدارتری را برای سهام داران خود فراهم سازیم. رشد ما در گروه ارائه خدمات نو و کشف منابع ارزش آفرین می باشد.

موفقیت ما عمدتاً بستگی به چگونگی پاسخگویی به شرایط پروژه های اجرایی و کارفرمایان دارد. این امر مستلزم تعامل سازنده با کارفرمایان برای درک صحیح و برآورده کردن نیاز آنها و همچنین تشخیص و رفع مشکلات آنها می باشد. علاوه بر همه اینها ما بر این باوریم که موفقیت گروه رابطه مستقیمی با کیفیت و جدیت پرسنل دارد، شرکت ایده پردازان فردای کیش به عنوان شعبه مستقل در منطقه آزاد کیش تأسیس و مشغول به فعالیت میباشد و در حال حاضر اقدام به أخذ رتبه معماری و شهرسازی و فرودگاهی از استان هرمزگان نیز نموده است، این مجموعه موفق به کسب ایزو مدیریت کیفیت ، مدیریت پروژه ، HSE ، سنجش رضایت مشتری و محیط زیست شده است . برای دستیابی به موفقیت بیشتر هیچگاه به وضع موجود رضایت نمیدهیم. یادگیری و استفاده از تکنولوژی های برتر هدف ماست. مابایستی به عنوان مشتاقان نوآوری شناخته شویم. برای ما یادگیری همیشه کاری ضروری محسوب می شود. ما معتقدیم یادگیری بر انجام بهتر همه امور بهترین و خلاقانه ترین راهکارها را عرضه می کند. برای ما شکست در هر کاری یعنی ما هنوز باید یاد بگیریم و بیشتر تلاش کنیم و از راه دیگر به سوی هدفمان حرکت کنیم. ما همیشه منصفانه عمل می کنیم و اجرای کارهای ما لایق و شایسته نام ایران و تمدن نام ایرانی است.

خط مشی شرکت :

قرن بیست و یکم، قرن فن آوری اطلاعات است. جوامعی که در این زمینه پیشرو باشند قطعاً در مدیریت جهانی نقش کلیدی ایفا خواهند نمود. در عصر اطلاعات و فراصنعتی باید از فکر بشر به عنوان ثروت ملی و بنیادی در جهت ارتقاء و بهره گیری فنی و اقتصادی استفاده نمود. فلذا، با این رویکرد، باید تفکر را منشأ ثروت، تحرک، تحول و پیشرفت یک جامعه دانست. محدودیت های منابع این ضرورت را ایجاب می کند که تفکر علمی و تولید علم سرلوحه کار قرار گیرد تا به حداکثر ارزش افزوده دست یافت. در این راستا، اگر در جامعه ای تفکر علمی اصل پایداری قلمداد شود، قطعاً از منابع موجود می توان به کمک فکر و علم و با اتخاذ راهبردهای کلیدی به توسعه همه جانبه و پایدار نائل آمد.